Age Of Wind 2

Android için Strateji Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2,50 TL
  • Boyut 37 MB
  • Version 2.88
  • Dil İngilizce
  • Firma Deemedya
Android işletim sistemlerini kullanan cep telefonu ve tabletlerde kullanabileceğiniz Age Of Wind 2 uygulaması ile heyecan dolu bir deniz macerası yaşayacak ve kaptanı olduğunuz gemiyi karaya çıkarmak için elinizden geleni yaparak düşman gemilerine karşı s

Android işletim sistemlerini kullanan cep telefonu ve tabletlerde kullanabileceğiniz Age Of Wind 2 uygulaması ile heyecan dolu bir deniz macerası yaşayacak ve kaptanı olduğunuz gemiyi karaya çıkarmak için elinizden geleni yaparak düşman gemilerine karşı savaşacaksınız.

Heyecanlı olduğu kadar bir o kadar da tehlikeli bir deniz üzerinde oynayacağınız oyunda yelkenli bir geminin kaptanı olacak ve inanılmaz bir mücadele içerisine gireceksiniz. Geminizdeki güçlü silahlarınızla ve bombalarınızla diğer düşman yelkenli gemilere karşı savaş açacak ve inanılmaz bir oyun oynayacaksınız. Oyundaki amacınız sizi vurmak isteyen düşmanlarınıza karşı yenilgiye uğramadan karaya çıkarak güvenli bir ticaret yapmaya çalışacaksınız.

Farklı ve değişik strateji geliştirmek isteyenlerin tercih edeceği bu uygulamayı her yaştan kullanıcı deneyerek oynayabilir. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için harika bir oyun olacak uygulamada 17 farklı gemiden istediğiniz seçebilir, 21 farklı adaya ziyaret gerçekleştirebilir, 100 farklı savaş içerisine girerek stratejilerinizi geliştirebilirsiniz. 

Age Of Wind 2 indir